לומדת מדף בנושא בטיחות בעבודה

בטיחות במקום העבודה לא פחות חשובה מבטיחות בכל מקום אחר. בואו לגלות איך מתנהלים בעת מצבי חירום, איך לנוע בצורה בטוחה בסביבת העבודה, דרכי סיוע ראשוניים לנפגעים במקום העבודה, איזה סיכונים יש במכשירים חשמליים שכולנו משתמשים בהם כל יום בעבודה, איך לעבוד נכון עם חומרים מסוכנים וללמוד איך אפשר לשמור על הבטיחות הכללית במקום העבודה.

מה כוללת הלומדה המתוקשבת?

נושא הבטיחות בעבודה מורכב מנושאים רבים שנובעים מסיכונים רבים, ולכן האתגר הוא להכניס את כל המידע הרלוונטי בתוך לומדה אחת, מבלי להאריך ולהכביד על המשתמש. עם זאת, הלומדה מקיפה מאוד ועוסקת בנושאים שונים אותם יכול לפגוש העובד במשרד, במפעל או בכל מקום אחר. במהלך הלומדה בנושא בטיחות בעבודה, העובד יכיר את דרכי ההתמודדות עם מצבי החירום השונים (שטפון, רעידות אדמה, ירי טילים ועוד), ילמד כיצד לאבטח את מחשבו האישי, איך לשבת בצורה נכונה וארגונומית, להגיש עזרה ראשונה לקולוגות במקרי הצורך, לצד היכרות עם חומרים מסוכנים ומפגעי אש וחשמל.


1. מצבי חירום – מסביר כיצד נכון לפעול במצבי חירום כמו רעידת אדמה, נפילת טילים ושיטפון.

2. ארגונומיה – מדגיש מהי ישיבה נכונה, כיצד לעבוד נכון מול מחשב, איך מבצעים הרמה נכונה של חפצים וטיפים שימושיים נוספים.

3. עזרה ראשונה – מציג מה עושים כשנתקלים באדם מחוסר הכרה וכיצד לבצע החייאה בצורה אפקטיבית.

4. סיכוני אש וחשמל – מציין עובדות חשובות, גורמים לדלקות, סיכונים בסביבה משרדית, דרכי מילוט ושיטות לכיבוי אש ומניעת שריפות.

5. חומרים מסוכנים – מעלה סוגים שונים של חומרים מסוכנים, מה הסיכון בחשיפה אליהם וכיצד להתמגן מפניהם.

6. בטיחות כללית – עוסק בסיכונים כללים שיש בסביבה המשרדית וכיצד להימנע מהם.


לאורך הלומדה קיימות שאלות תרגול שמטרתן לשמור על הלומד אקטיבי ועירני. שיטת לימוד זו מייעלת את תהליך הלמידה והופכת אותו למעניין יותר עבור הלומד.

לומדות מדף נוספות בנקר לרנינג

הלומדות של נקר לרנינג ייחודיות ומתבססות על שנים רבות של ניסיון בתחום ההוראה, ההדרכה והלמידה המתוקשבת. כלל הלומדות המתוקשבות ולומדות המדף של נקר לרנינג כוללות קריינות איכותית ונעימה, סרגל התקדמות לטובת התמצאות בלומדה, חלוקת הלומדה לנושאים, שאלות תרגול ופידבק. לצד הלמידה הנוחה, המעסיק מקבל דו”ח מפורט אודות ביצעי העובדים בכל אחת מהלומדות אליהן נרשמו.
לומדות המדף עוסקות בכל נושא אותו מחויב הארגון להנגיש לעובד. ניתן למצוא לומדות בנושאים הבאים:

1. מניעת הטרדות מיניות

2. עזרה ראשונה

3. אבטחת מידע
4. ארגונומיה

5. נגישות השירות

6. נהיגה בטוחה

7. פרודוקטיביות וניהול זמן

8. אנטומיה ופיזיולוגיה

9. לומדות מותאמות לארגון

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו!

קבלו יחס אישי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.