הדרכות פרונטליות מעוררות השראה

אנו מאמינים כי לצד הלמידה המתוקשבת חשובה גם ההתנסות המעשית, התרגולים והסדנאות שמתקיימות בהדרכה פרונטלית.

ניסיון של עשרות שנים בהדרכות פרונטליות

חברת נקר לרנינג מתגאה בניסיון עתיר שנים בהדרכות פרונטליות לארגונים, עסקים וחברות ממשלתיות. בין לקוחותינו ניתן למצוא את משרד המשפטים, מכון וינגייט, מלונות ישרוטל, מכללת לוינסקי לחינוך, אינטל וחברות הייטק גדולות נוספות. אנו מאמינים שמדריך טוב הוא מדריך עם ניסיון, אשר יודע לענות לכל שאלה ולהעביר הדרכה חוויתית ומלמדת.

ללמידה מיטבית, אנו ממליצים לשלב את ההדרכות הפרונטליות יחד עם הלמידה המתוקשבת.

הדרכה פרונטלית בנושא מניעת הטרדות מיניות

הדרכה בנושא מניעת הטרדות מיניות במקומות עבודה הינה סדנא חשובה ביותר, ולכן אנו מציעים אותה גם בצורה פרונטלית. במהלך ההדרכה שנמשכת בין שעה לשלוש שעות, בהתאם למגבלות הזמן של הארגון, המרצה תסביר את לשון החוק למניעת הטרדות מיניות, תתאר סיפורי מקרה מניסיון רב שנים ותפתח דיון מעניין וסוחף בנושא, במטרה לעורר מודעות.

סדנת ארגונומיה

במהלך הסדנא בנושא ארגונומיה, אשר נמשכת בין שעה לשעתיים בהתאם לצרכי הארגון וסביבת העבודה אליה אנו מגיעים, המרצה יספק נתונים מעניינים בנושא ויסרוק את סביבת העבודה של העובדים. היתרון של ההדרכה הפרונטלית היא היכולת להתאים את ההדרכה בדיוק לעמדת העבודה של העובד ובכך להפוך אותה לרלוונטית ומעניינת ביותר. בנוסף, ירכוש העובד כלים לשמירה על הגוף, השריר והשלד.

קורס עזרה ראשונה כולל תרגולים מעשיים

לאור ניסיון עתיר השנים של נקר לרנינג בהעברת קורסי עזרה ראשונה, אנו מבינים שכמות גדולה של מגישי עזרה ראשונה יוצאים עם ידע רב לאחר הקורסים, אך נרתעים ממתן עזרה ראשונה במקרי אמת מחשש לגרימת נזק. כדי לגשר על הפער ולהפוך את הקורס לרלוונטי, מציאותי ויעיל, אנו מציעים קורסים שונים בנושא עזרה ראשונה. במהלך ההדרכה, שתתקיים לאחר ביצוע לומדה מתוקשבת מקיפה, המדריך המוסמך מטעמינו יגיע לארגון יחד עם ציוד הדרכה מתקדם למטרת תרגול העובדים בארגון, ובו בובות החייאה, מכשיר לדימוי סילוק גוף זר, דפיברילטור טריינר, מזרק אפיפן להדגמה, תחבושות ועוד.

כלל המדריכים הינם חובשים, פרמדיקים או רופאים אשר עברו קורס הדרכת עזרה ראשונה.

הרצאה בנושא משא ומתן

מעבר לנושאי הבטיחות והמניעה השונים אותם ניתן ללמוד עם נקר לרנינג, אנו מציעים גם פתרונות מעניינים לפן העסקי של הארגון, ובניהם סדנה בנושא משא ומתן. הסדנאות, אשר מועברות על ידי בוגרי בית ספר למנהל עסקים בתואר שני ומעלה, מעניקות לעובדים כלים ושיטות מתקדמות למשא ומתן, דרכי שכנוע, פיתוח יכולות ורבליות ועוד.

הדרכות פרונטליות נוספות לבחירת הלקוח

צוות נקר לרנינג כולל מומחים רבים מתחומים שונים ובהם חובשים, פרמדיקים, רופאים, מומחי ארגונומיה, כבאים, אנשי עסקים, מנהלי סטרטאפים גדולים ועוד, אשר עובדים בשיתוף פעולה וישמחו לבנות הדרכה פרונטלית מותאמת במיוחד עבורכם!

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו!

קבלו יחס אישי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.