לומדת מדף בנושא עזרה ראשונה

תמיד אמרו לנו “ידע זה כוח”, אבל במקרים מסוימים ידע יכול להיות לא סתם כוח אלא כוח מציל חיים. ידע כזה הופך אנשים רגילים לגיבורים.
מתן עזרה ראשונה זה דבר בסיסי שחשוב שכל אדם ידע לבצע, ולנו יש את הכלים להעביר לכם את הידע הזה. לדעת לתת עזרה ראשונה מעניק ביטחון במצבי חירום ובמקרים חריגים בסביבתנו. בואו להגדיל את הסיכוי להפוך לגיבורים ולהציל חיים.

מה כוללת הלומדה המתוקשבת?

חברת נקר לרנינג היא חלק מחברת נקר מדיק, אשר מתמחה בהדרכות עזרה ראשונה החל משנת 2010. שתי החברות מספקות לומדות מדף בנושא עזרה ראשונה ברמה הגבוהה ביותר, אשר נכתבו על ידי חובשים, פרמדיקים ורופאים אשר מועסקים על ידי החברה. את הלומדה המתוקשבת בנושא עזרה ראשונה ניתן למצוא בהיקפי לימוד שונים, החל מ4 שעות ועד 60 שעות לימוד.

גם בלומדה המתוקשבת הבסיסית ביותר, בהיקף 4 שעות, ניתן למצוא נושאים חשובים ומצילי חיים כמו החייאת מבוגר, ילד ותינוק, סילוק גוף זר, טיפול בעילפון ועוד. בלומדות המתקדמות יותר, ניתן למצוא נושאים חשובים נוספים כמו חבישות, קיבועים, טיפול בפגיעות אקלים ועוד ועוד.

לקריאה נוספת על ניסיון החברה בהדרכות עזרה ראשונה ולומדות מתוקשבות מצילות חיים, אנו ממליצים לבקר באתר נקר מדיק, בקישור הבא.

 

1. מבוא לעזרה ראשונה

2. החייאת מבוגר, ילד ותינוק

3. שימוש במכשיר דפיברילטור

4. טיפול בעילפון

5. טיפול בחנק מגוף זר

6. מצבי חירום שונים

 

שימו לב, לומדה בנושא עזרה ראשונה נעה בין שעת לימוד בודדה עד ל60 שעות לימוד בקורס המקיף ביותר. ניתן להרכיב את הלומדה לפי הצרכים שלכם והסיכונים במקום העבודה, כך שניצור עבורכם לומדה יעילה וממוקדת, שתתאים לארגון שלכם בצורה המיטבית.

לומדות מדף נוספות בנקר לרנינג

הלומדות של נקר לרנינג ייחודיות ומתבססות על שנים רבות של ניסיון בתחום ההוראה, ההדרכה והלמידה המתוקשבת. כלל הלומדות המתוקשבות ולומדות המדף של נקר לרנינג כוללות קריינות איכותית ונעימה, סרגל התקדמות לטובת התמצאות בלומדה, חלוקת הלומדה לנושאים, שאלות תרגול ופידבק. לצד הלמידה הנוחה, המעסיק מקבל דו”ח מפורט אודות ביצעי העובדים בכל אחת מהלומדות אליהן נרשמו.
לומדות המדף עוסקות בכל נושא אותו מחויב הארגון להנגיש לעובד. ניתן למצוא לומדות בנושאים הבאים:

1. מניעת הטרדות מיניות

2. אבטחת מידע
3. ארגונומיה
4. בטיחות בעבודה

5. נגישות השירות

6. נהיגה בטוחה

7. פרודוקטיביות וניהול זמן

8. אנטומיה ופיזיולוגיה

9. לומדות מותאמות לארגון

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו!

קבלו יחס אישי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.