פיתוח אנימציות בנקר לרנינג

סרטוני אנימציה הינם כלי חדשני להעברת מסרים בצורה מעניינת וחווייתית. ניתן לבצע פיתוח אנימציות למספר רב של צרכים כגון סרטונים שיווקיים, סרטוני לימוד ועוד. הפקת הסרטונים מורכבת ממספר שלבים אותם נבנה יחד אתכם בהתאם לאופי הפרויקט, התקציב, לוחות הזמנים והמסר.

תכנון האנימציה

שלבי התכנון כוללים בניית תסריט מותאם לצורכי החברה, פיתוח דמויות תלת או דו מימד ייחודיות לחברתכם, קריינות מקצועית וכמובן הפקת סרטון אנימציה איכותי ומרתק. אנו נוביל את תהליך הפיתוח בצמוד אליכם כאשר נאשר יחד כל שלב ונעבוד על מקצה שיפורים ובכך נייצר תהליך נוח ומקצועי עם מוצר לא פחות ממושלם.

פיתוח אנימציות ודמויות תלת מימד

בנקר לרנינג נוכל לפתח לכם דמות ייחודית אשר יכולה ללוות את סרטוני החברה שלכם ואף להיות חלק מהמסר השיווקי והSWAG של החברה. מחקרים רבים מראים, שדמויות מצוירות מעבירות מסרים בצורה טובה יותר ואף אנו נוטים לזכור מוצרים בעלי דמויות ייחודיות מאשר מוצרים אחרים.

שימו לב לכמה דמויות מפורסמות מחיי היום יום שלנו: התינוק של במבה, חמודי של כללית, שקע ותקע, צמיגי מישלין, פרינגלס, קופ”ח לאומית והחסידה, הדמויות של ווינר שמשכנעות אותנו למלא טופס, אפילו לביסלי גריל וביסלי ברביקיו יש דמויות משלהם!

אפיון אופי הדמות

החלק הראשון בפיתוח הינו אפיון אופי הדמות ע”י הבנת המסר, קהל היעד ועוד. לאחר מכן נעבוד על סקיצה מקורית מצוירת ע”י המאיירים שלנו ובסוף ניתן לדמות חיים עם מגוון תנועות ייחודיות ואנושיות.

לאחר בניית הדמות, תוכלו להפיק מגוון מוצרי SWAG לחברה שלכם כגון מחברות, גרביים מגניבים ועוד.

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו!

קבלו יחס אישי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.