פיתוח לומדות מתוקשבות מותאמות אישית ללקוח

לצד לומדות המדף הגנריות, נקר לרנינג מתמחה בפיתוח לומדות מתוקשבות מותאמות אישית לצורכי הלקוח והארגון!

למה לפתח לומדה מותאמת לארגון?

כיום ארגונים נדרשים לגייס כמות גדולה של עובדים, אשר נדרשים לקבל מידע רב כדי להתאקלם בצורה מיטבית. החל ממידע בסיסי, מבנה ארגוני, שאיפות ומטרות של ארגון ואפילו הכשרה מקצועית לתפקיד – כל אלו ועוד ניתן להנגיש בתוך לומדה מתוקשבת מותאמת אישית, ובכך לחסוך זמן רב לעובד ולארגון.

איך נראה תהליך פיתוח הלומדה?

למרות שכל לומדה נבנית בצורה אחרת, בכדי לשמור על סדר ולעמוד בלוח הזמנים, יצרנו בנקר לרנינג תהליך סדור שמלווה אותנו בכל בנייה של לומדה חדשה. הלקוח כמובן חשוף להתליך ומקבל דיווח היכן הלומדה שלו עומדת, ומה נשאר בכדי לסיים.

כאשר התהליך מסודר ובנוי בצורה נכונה, הלקוח יכול להיות בטוח שהחברה שמפתחת עבורו את הלומדה עובדת בצורה היעילה ביותר, ומכאן מצליחה לצמצם עלויות מבלי לפגוע בתוצר שיתקבל.

לאחר אישור הצעת המחיר, נקיים פגישת תיאום ציפיות עם כל הנוגעים במלאכת הבנייה של הלומדה החדשה שלכם. נגדיר איך אנחנו רוצים שהלומדה תראה, מה היא תכלול ובאיזה שפות היא תונגש.

בשלב זה התכנים הרלוונטים ללומדה יישלחו ויעברו בדיקה מדוקדקת של צוות הפיתוח שלנו. במידה ויהיו חוסרים, נקר לרנינג תבקש השלמה של התכנים או שיחות נוספות עם אנשי צוות מטעמיכם, כדי להבין את התמונה המלאה.

בשלב זה צוות הפיתוח שלנו יעבד את החומר הגולמי שנשלח מטעמיכם לסילבוס מסודר, אשר מותאם ללמידה ויעביר את התכנים בצורה הטובה ביותר.

בשלב זה נתאים את עיצוב הלומדה לדרישותיכם, לפלטת הצבעים של הארגון שלכם ובעיקר לאופיו. בכדי לוודא שהעיצוב, כולל הדמויות וההנפשות שתכלול הלומדה תעמוד בציפיות שלכם, יישלח אליכם מוקאפ ראשוני שימחיש איך תראה הלומדה בהמשך.

בכדי לוודא שהמשך תהליך הלומדה יהיה נכון וסדור, נבנה עבורכם דוגמא לפרק ראשון מוכן הן מבחינת התוכן והן מבחינת העיצוב.

לאחר אישור הפרק הראשון נמשיך בבניית הלומדה על פי הסילבוס שסוכם.

בשלב זה נוסיף קריינות מקצועית שמבוצעת על ידי אנשי מקצוע איכותיים, בהתאם למה שסוכם בתיאום הציפיות.

בשלב זה תקבלו את הלומדה המלאה למחשב ולנייד האישיים שלכם, בכדי שתוכלו לעבור עליה ולוודא שהיא עומדת בכל הדרישות שהגדרתם בתחילת התהליך.

כל תהליך בנייה חייב להסתכם במקצה שיפורים מטעמיכם, בכדי להבטיח שתקבלו את המוצר המושלם, כזה שילווה אתכם שנים רבות קדימה. זה הזמן להעביר אלינו כל הערה, שאלה או בקשה, באמצעות ערוץ סדור וישיר אל צוות הפיתוח של נקר לרנינג.

בשלב זה תוכלו לבחור מה לעשות עם הלומדה החדשה שלכם: האם לדוור אותה לעובדים בצורה פנימית, להטמיע במערכת למידה שקיימת בארגון שלכם או הבחירה המועדפת – להטמיע את הלומדה במערכת ניהול הלמידה של נקר לרנינג.

 

עדיין מתלבטים? אפשר להחליט על כך בכל שלב בתהליך, ואפשר גם לקרוא על כך בכתבה הבאה.

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו!

קבלו יחס אישי, ושירות ברמה הגבוהה ביותר.